Toaleta przenośna

Jeśli planujecie Państwo dłuższą pracę lub pobyt większą grupą osób w plenerze, na przykład w ramach kręcenia filmu, bardzo istotnym jest, by zapewnić sobie na ten czas odpowiednie warunki sanitarne. W naszej flocie dedykowanej obsłudze plenerowych planów zdjęciowych znajduje się również toaleta przenośna w zabudowie samochodowej. To wygodne, mobilne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zaplecze nie zapewnia stałego dostępu do łazienek i wc. Nasza zabudowa samochodowa składa się z takich przestrzeni jak toaleta przenośna damska i męska. Każda z nich wyposażona jest w umywalki, lustra czy suszarki do rąk, dzięki czemu nawet w polowych warunkach będziecie Państwo mogli doświadczyć prywatności podobnej tej z łazienki w domu czy biurze. Dokonujemy wynajmu wraz z obsługą, która dokona wszelkich napraw w razie awarii.

Wykończenie i zastosowane rozwiązania ułatwiają utrzymanie pełnej higieny, sprawiając, że każda nasza toaleta przenośna zapewnia maksymalny komfort oraz sterylność. Nie będziecie więc Państwo musieli, tak jak w przypadku Toi Toiów i innych standardowych zamienników dla konwencjonalnych łazienek, obawiać się tego, by na nich usiąść. W oferowanych ubikacjach mobilnych dostępne są między innymi takie rozwiązania, jak funkcja spłukiwania czystą wodą analogiczna do tej z tradycyjnego wc, co bardzo ułatwia zachowanie porządku. Pojemny, szczelny zbiornik na wszelkie nieczystości, jakim dysponuje każda proponowana toaleta przenośna, pozwoli zaś odprowadzać je w praktyczny i bezinwazyjny sposób, eliminując jednocześnie konieczność zmagania się z nieprzyjemnym zapachem.

Nasza toaleta przenośna doskonale sprawdzi się jako element zaplecza pleneru zdjęciowego oraz wszelkiej innej zorganizowanej i dłuższej aktywności w oddalonym od zurbanizowanych przestrzeni miejscu. Cena wynajmu wynosi od 500 do 600 zł netto wraz z kosztami za przejazd (powyżej 100 km każdy kolejny km kosztuje 2,5 zł netto). Nie zwlekajcie Państwo i skontaktujcie się z naszą firmą już dziś!